Sweatcoin

Sağlık ve fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 101 MB
  • Version 2.0.15
  • Dil İngilizce
  • Firma Sweatco Ltd
Gün içerisinde attığınız adımları döviz birimlerine dönüştüren bu uygulama, en büyük yol göstericiniz olabilir.

İhtiyacınız olan spor ve fitness setini sizlere sunan Sweatcoin uygulaması hareket etmeniz için gerekli bildirimleri sunar. Yaptığınız hareket ve egzersizleri döviz birimlerine çeviren bu uygulamada, biriktirdiğiniz ödülleri iş ortaklarınızla mal, hizmet ve deneyimleriniz için harcayabilirsiniz.

Gerekli egzersizleri yapmanıza yardımcı olan Sweatcoin uygulamasının asıl amacı kullanıcıları hareket ettirmektir. Yaptığınız egzersiz ve hareketler sonucunda pek çok ödüle sahip olabileceğiniz uygulamada pek çok özellik de yer alıyor.

Bu uygulamada, her hareketin bir değeri var!

Günlük attığınız adım sayısını da belirleyen bu uygulama egzersiz yapmanız için en büyük teşvikçiniz. İhtiyacınız olan her şeyi sizlere sunan Sweatcoin uygulaması basit ve kullanışlı ara yüzü ile kullanıcılara sunuluyor.

Daha sağlıklı olmak istiyorsanız Sweatcoin uygulamasını cihazınıza yükleyebilir, her hareketinizi bir değer sahibi haline dönüştürebilirsiniz. Bu uygulama ayrıca algoritmalarınızın sürekli olarak gelişmesi için, doğru zamanlarda en iyi teklifleri sunan HealthKit adım geçmişi verilerini de kullanmaktadır.

 

Daha Fazla Göster
Sweatcoin indir
DİĞER SÜRÜMLER